روابط عمومی استانداری گیلان
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

ظرفيت گيلان براي برگزاري جشنواره هاي ملي معرفي شود
 
سرپرست استانداري گيلان با بيان اينكه گيلان ظرفيت برگزاري جشنواره هاي ملي در حوزه هاي علمي، فرهنگي و آموزشي را دارد، خاطرنشان كرد: اين ظرفيت ها بايد در ابعاد ملي معرفي شوند.

سرپرست استانداري گيلان با بيان اينكه گيلان ظرفيت برگزاري جشنواره هاي ملي در حوزه هاي علمي، فرهنگي و آموزشي را دارد، خاطرنشان كرد: اين ظرفيت ها بايد در ابعاد ملي معرفي شوند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني ديارميرزا، جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست ارسلان زارع سرپرست استانداري گيلان و با حضور جبار كوچكي نژاد نماينده مردم رشت و عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.

در اين نشست، زارع نيروي انساني شاغل در آموزش و پرورش استان گيلان را در زمره بهترين نيروهاي انساني علاقمند به انجام وظايف و رسالت خود خواند و افزود: آنان، ظرفيت و توان برگزاري جشنواره هاي ملي در حوزه هاي علمي،فرهنگي و آموزشي را دارند، لذا اين ظرفيت ها بايد در ابعاد ملي معرفي شوند چرا كه گيلان از نظر سرمايه هاي اجتماعي، انساني و فرهنگي جايگاه ارزنده اي دارد.

سرپرست استانداري گيلان افزود: مهمترين و زيربنايي ترين عامل توسعه هر كشور آموزش و پرورش است كه در اين راستا، دولت تدبير و اميد به آن نگاه اميدوار كننده اي دارد.

زارع در تناسب با گزارش معاون سوادآموزي با تاكيد به مشاركت و همكاري همه دستگاه هاي اجرايي ذي ربط، خواست تا در جهت معرفي افراد بازمانده از تحصيل به معاونت سوادآموزي اقدام كنند.

سرپرست استانداري گيلان خاطرنشان كرد: فرمانداران، دهياران، شوراها و بخشداران نيز بايد در اين پويش علمي-فرهنگي نقش آفرين باشند.

وي استفاده از ظرفيت انجمن اولياء و مربيان را در ارتقاي شاخص هاي آموزشي بسيار اثرگذار خواند و افزود:بايد تلاش كنيم تا از ظرفيت اولياي دانش آموزان در كنار مربيان براي ارتقاي شاخص هاي آموزشي بهره مند شويم و اين نوع از مشاركت را ترويج نماييم.
منبع خبر:
دیار میرزا
   تاریخ: ۰۲:۱۱ - ۱۳/۰۵/۱۳۹۸   بازدید: ۱۴