روابط عمومی استانداری گیلان
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

ميزباني معنادار گيلان ها از يك مسابقات دانش آموزي در رامسر / حضور رسمي و معنادار استاندار گيلان در رامسر
 
شمال نيوز : به نظر مي رسد با برگزاري چنين برنامه هايي تلاش مي شود زمينه هاي الحاق رامسر به گيلان از مهمترين گذرگاه يعني آموزش و پرورش فراهم شود .
شمال نيوز : به نظر مي رسد با برگزاري چنين برنامه هايي تلاش مي شود زمينه هاي الحاق رامسر به گيلان از مهمترين گذرگاه يعني آموزش و پرورش فراهم شود .....
 ميزباني معنادار گيلان ها از يك مسابقات دانش آموزي در رامسر / حضور رسمي و معنادار استاندار گيلان در رامسر شمال نيوز : در شرايطي كه در ماه هاي اخير اخبار متعددي ازتلاش برخي سياسيون براي پيوستن رامسر به گيلان به گوش مي رسد ميزباني گيلان به منظور برگزاري مسابقات ورزشي دانش آموزان در رامسر معنا و مفهوم خاصي را به ذهن متبادر مي كند .

به نظر مي رسد با برگزاري چنين برنامه هايي تلاش مي شود زمينه هاي الحاق رامسر به گيلان از مهمترين گذرگاه يعني آموزش و پرورش فراهم شود .

اين مسابقات كه سي امين دوره مسابقات ورزشي دانش آموزان دختر كشور و سي و ششمين دوره مسابقات ورزشي دانش آموزان پسر كشور بود به ميزباني آموزش و پرورش گيلان روزهاي گذشته با حضورسرپرست استانداري گيلان و جمعي از مسئولين در مجموعه ورزشي شهيد چمران رامسر افتتاح شد.

پيش از اين اخباري پيرامون برگزاري جلسه الحاق رامسر به گيلان، اقدامات حودسرانه از سوي برخي سياسيون صورت گرفته كه مورد اعتراض شديد مردم اين شهرستان واقع شده است .
منبع خبر:
شمال نيوز
   تاریخ: ۰۷:۱۱ - ۱۳/۰۵/۱۳۹۸   بازدید: ۲۲