روابط عمومی استانداری گیلان
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

ادعاي كوچكي نژاد نادرست از آب درآمد؛ رونمايي از ده ديدار خصوصي نماينده رشت و استاندار سابق گيلان
 
طبق اطلاعات به دست آمده، نماينده رشت از مهر 96 و آغاز به كار سالاري در گيلان 10 جلسه خصوصي با او داشته است كه در تاريخ هاي ذيل برگزار شده است.

طبق اطلاعات به دست آمده، نماينده رشت از مهر 96 و آغاز به كار سالاري در گيلان 10 جلسه خصوصي با او داشته است كه در تاريخ هاي ذيل برگزار شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني ديارميرزا بخشي از اظهارات روز گذشته جبار كوچكي نژاد نماينده رشت در مجلس در مصاحبه با خبرگزاري فارس سوژه رسانه ها و كاربران شبكه هاي اجتماعي شده است.

كوچكي نژاد در بخشي از اين مصاحبه گفته بود: "پس از انتخاب سالاري به هيچ عنوان با او ملاقات نكرده و با وجود فشارهايي كه برايم ايجاد مي كردند، تا آخرين لحظه حاضر به ديدار با او نشدم، زيرا وي را شايسته استان نمي دانستم"

اين ادعاي كوچكي نژاد بلافاصله انتشار مطالبي در رسانه ها را به دنبال داشت كه از تصاوير و اخبار متعدد جلسات و ديدارهاي مشترك نماينده رشت با استاندار سابق گيلان حكايت مي كرد.

اين رسانه ها با انتشار مستنداتي از تصاوير و اخبار ديدارهاي او با سالاري اين پرسش را مطرح كرده بودند كه" آيا جبار كوچكي نژاد بدل دارد؟! "

در مقابل برخي كانال هاي هواداري كوچكي مدعي شدند كه منظور كوچكي نژاد، برگزاري جلسات و ديدار شخصي با استاندار سابق بوده و شركت در جلسات به رياست سالاري به معناي ديدار نيست!

اين ادعا و توجيه گري عجيب موجب شد تا بررسي بيشتري از صحت ادعاي نماينده رشت داشته باشيم. در همين راستا پيگيري هاي ديارميرزا از يك منبع آگاه در استانداري گيلان نتايج جالبي را به همراه داشت.

طبق اطلاعات به دست آمده، نماينده رشت از مهر 96 و آغاز به كار سالاري در گيلان 10 جلسه خصوصي با او داشته است كه در تاريخ هاي ذيل برگزار شده است.نكته جالب آن كه پس از آخرين جلسه كه در نوروز سال جاري برگزار شد، جبار كوچكي نژاد از طريق يكي از فرمانداران سابق و دو تن از معاونين استانداري گيلان، هفت بار درخواست تنظيم وقت جلسه خصوصي با استاندار گيلان را جهت پيگيري موضوعاتي نظير برخي انتصابات در سطح بخشداران شهرستان، صدور حكم يكي از گزينه هاي رد صلاحيت شده شهرداري رشت، انتصاب دو تن از مديران دستگاه هاي اجرايي استان و ... را داشته است كه به دليل مخالفت سالاري، كوچكي نژاد موفق به ديدار استاندار گيلان نشده است.

اگر چه دليل اظهارات اين نماينده مخالف دولت مشخص نيست اما به گفته اين منبع آگاه در استانداري گيلان، در صورت تكذيب و اصرار نماينده رشت بر اظهارات خلاف واقع، جزئيات نظير ساعت برگزاري، مدت زمان و محل برگزاري ديدارهاي خصوصي نماينده رشت و استاندار سابق گيلان جهت تنوير افكار عمومي در اختيار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

از طرف ديگر، ادعاي نماينده رشت در حالي است كه حتي صفحه رسمي كوچكي نژاد در اينستاگرام نيز تصويري از آخرين جلسه او با سالاري را در دفتر كار استاندار گيلان منتشر كرده است!همچنين بخش ديگر اظهارات كوچكي نژاد در اين مصاحبه كه گفته بود: "مجمع نمايندگان در انتخاب استاندار بومي وحدت نظر دارد مگر يك نفر كه شايد نظري انحرافي داشته باشد، اگر نه قريب به اتفاق نمايندگان استان بر انتخاب استاندار بومي وحدت نظر دارند." نيز با خبر منتشر شده از پنج گزينه نهايي مجمع نمايندگان استان شامل 2 بومي و 3 غيربومي، مانند ادعاي او نادرست و كذب از آب در آمد.

عملكرد و اظهارات كوچكي نژاد در ماه هاي اخير بارها سوژه رسانه هاي استاني، كشوري و حتي رسانه هاي آن سوي مرزها شده و واكنش هاي متعددي در شبكه هاي اجتماعي به همراه داشته است كه آخرين نمونه جنجالي آن ماجراي نامه سفارش براي اهداي چادر هلال احمر در پاسخ به درخواست يك شهروند رشتي بود براي تهيه مسكن مهر به او ارائه شده بود كه البته كوچكي نژاد آن را توطئه و فرد متقاضي را اجير شده دانسته بود!

استمرار اين حواشي از جانب نماينده سه دوره رشت در مجلس مي تواند اثرات منفي چشمگيري براي او در انتخابات اسفند ماه سال جاري به دنبال داشته باشد...
منبع خبر:
دیار میرزا
   تاریخ: ۲۰:۰۷ - ۳۰/۰۴/۱۳۹۸   بازدید: ۱۶