روابط عمومی استانداری گیلان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

استقرار گيت رفع آلودگي نيروي زميني ارتش در محور رشت به قزوين
 
به گزارش گروه سياسي خبرگزاري دانشجو، امير سرتيپ دوم حسن عليپور معاون آماد و پشتيباني مركز نيروي زميني ارتش در جلسه ستاد مديريت و مقابله با بيماري كرونا در استانداري گيلان با اشاره به اقدامات نيروي زميني ارتش در اين استان، گفت: در راستاي ابلاغ فرمانده كل قوا و تصميمات ستاد ملي به منظور مقابله با ويروس كرونا نيروي زميني ارتش نيز در وارد ميدان عمل شده است.

وي در ادامه به درخواست استاندار گيلان از فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و افزود: بر همين اساس استان گيلان در اولويت قرار گرفته است.

امير سرتيپ عليپور با بيان اينكه نيروي زميني ارتش در قالب چهار مأموريت با همراهي افراد مرتبط از سه تيپ لشكر 16 زرهي قزوين، وارد عمل خواهد شد، گفت: در محور رشت به قزوين، گيت رفع آلودگي براي كنترل تمام خودرو ها مستقر مي شود و علاوه بر ضدعفوني كردن خودروها، سرنشين ها با دوربين حرارتي مورد پايش كرده و از ورود و خروج افراد آلوده جلوگيري مي كند.

وي با اشاره به آمادگي نيروي زميني ارتش براي اعزام 1000 نفر در هر نقطه از استان گيلان با نظر استاندار براي تجهيز نقاهتگاه، تصريح كرد: استقرار ايستگاه هاي تشخيص سرپايي بيماري در سطح چند شهر استان گيلان نيز بخش ديگري از مأموريت نزاجا در گيلان است.

معاون آماد و پشتيباني نزاجا در ادامه با بيان اينكه تعداد قابل توجهي از خودرو هاي رفع آلودگي نيز آماده ضدعفوني معابر هستند، گفت: تلاش مي كنيم تا علاوه بر اينكه مردم در صحت و سلامت باشند، به زودي شاهد قطع زنجيره شيوع ويروس منحوس كرونا و بهبودي بيماران باشيم.
منبع خبر:
دانشجو
   تاریخ: ۱۱:۴۱ - ۲۶/۱۲/۱۳۹۸   بازدید: ۷
اخبار مشابه در سایر منابع خبری:
استقرار گيت رفع آلودگي نيروي زميني ارتش در محور رشت به قزوين  شبستان
استقرار گيت رفع آلودگي نيروي زميني ارتش در محور رشت به قزوين  باشگاه خبرنگاران جوان