روابط عمومی استانداری گیلان
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

گيلان با وجود برخي مديران ناكارآمد به مرگ تدريجي دچار شده است
 
اسالم- امام جمعه اسالم با تأكيد بر لزوم برخورد قاطغ با مديراني كه در انجحام وظايف خود كم كاري مي كنند، گفت: گيلان با وجود برخي مديران ناكارآمد به مرگ تدريجي دچار شده است.
گيلان با وجود برخي مديران ناكارآمد به مرگ تدريجي دچار شده است اسالم- امام جمعه اسالم با تأكيد بر لزوم برخورد قاطغ با مديراني كه در انجحام وظايف خود كم كاري مي كنند، گفت: گيلان با وجود برخي مديران ناكارآمد به مرگ تدريجي دچار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد باقري در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بخش اسالم شهرستان تالش ضمن تسليت فرارسيدن اربعين حسيني و بيان فضيلت زيارت امام حسين(ع) در اين روز، پيام اربعين را نشر حقيقت عاشورا و ويران كردن بنيان ظلم بني اميه با خطبه هاي كوبنده حضرت زينب(س) و امام سجاد (ع) عنوان كرد.

وي افزود: اينكه امروز جمع كثيري از اهالي تشيع و تسنن اسالم در زير لواي محبت امام حسين(ع) در حركتي كم نظير به طور منسجم به زيارت اربعين مي روند نماد وحدت مذاهب اسلامي و خار چشم وهابيت كوردل و دشمنان اسلام است.

امام جمعه اسالم با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب در جمع پاسداران دانشگاه امام حسين(ع)، گفت: بنا به فرمايشات رهبر معظم خط مشي سپاه يك وظيفه الهي بر اساس آيه قرآن و حديث شريف حسيني آمادگي كامل براي مقابله با دشمنان و نرفتن زير بار ظلم و جور به ويژه در اين دوران كوتاه نيامدن در مقابل آمريكاي جنايتكار است.

وي اقدام خصمانه حمله به نفتكش ايراني توسط عربستان سعودي نوكر جيره خوار آمريكا و اسرائيل در منطقه را محكوم و بيان كرد: يقينا چنين اقداماتي بي پاسخ نخواهد ماند و سعودي ها بايد منتظر سيلي محكم و خشن جمهوري اسلامي باشند.

باقري ادامه داد: اين اقدام همزمان با سفر عمران خان نخست وزير پاكستان كه براي ميانجيگري بين ايران و عربستان به كشور ما سفر كرده بود نشان داد كه پاسخ رهبر عاليقدر كشورمان به نخست وزير پاكستان كاملا دقيق و به جا بوده كه عربستان اهل مذاكره نيست.

وي در ادامه با بيان اينكه هرگونه مذاكره و گفتگوي ايران و عربستان منوط به توقف كامل حملات مهاجمين به يمن و خروج كامل از اين كشور و اجازه ورود كمك هاي بشردوستانه است، تصريح كرد: بعد از اين مراحل بايد گفتگوهاي ملي تحت حمايت و هدايت مردم و با حضور كليه احزاب سياسي يمن صورت گرفته تا در نهايت دولت فراگير وحدت ملي شكل بگيرد.

حجت الاسلام باقري دستگيري «روح الله زم» مدير سايت و كانال آمدنيوز كه عامل اصلي اغتشاشات و آشوب هاي گسترده خياباني در سال هاي گذشته و برهم زننده امنيت ملي ايران بود را توسط جوانان مخلص و نيروهاي جان بركف سازمان اطلاعات سپاه پاسداران نشان اوج قدرت اطلاعاتي و اشراف بين المللي برشمرد و تأكيد كرد: بايد تا مشخص شدن و مجازات همه عوامل خودفروخته و خيانتكاري كه به اين مجموعه خائن كمك مي كردند اين روند ادامه پيابد.

امام جمعه اسالم با اشاره به وقوع سيل و تخريب پل اصلي شهر اسالم، اظهار كرد: سال گذشته هشدارهاي لازم در زمينه خطر تخريب پل در خطبه هاي نماز داده شده بود اما متاسفانه هيچ گوشي آن را نشنيد.

وي با تأكيد بر لزوم شناسايي و برخورد قاطع بايد عواملي كه در اين زمينه كوتاهي كرده اند، افزود: با اين مديران ناكارآمد گيلان دچار مرگ تدريجي شده و نفس هاي آخر را مي كشد. بسيار جاي تأسف است كه به اذعان معاون عمراني استاندار گيلان اعتبار لازم براي تقويت پل تصويب ولي در مرحله عمل بودجه تخصيص نيافته است نبود اعتبارات كافي عمراني براي اصلاح بستر رودخانه و تقويت پل يكي از عوامل اصلي تخريب پل است.

باقري همچنين برداشت هاي بي رويه شن و ماسه را يكي ديگر از عوامل تخريب اين پل عنوان كرد و گفت: برداشت بي رويه شن و ماسه از بستر رودخانه به مرور زمان منجر به تغيير بستر و مسير رودخانه شده و با اين شرايط هيچ مانع ديگري براي مهار سيل وجود نخواهد داشت.
منبع خبر:
خبرگزاري مهر
   تاریخ: ۱۲:۴۳ - ۲۶/۰۷/۱۳۹۸   بازدید: ۲۹