روابط عمومی استانداری گیلان
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اجراي پرشتاب پروژه هاي شهرستان لنگرود
 
اجراي پرشتاب پروژه هاي
شهرستان لنگرود

استاندار گيلان با اشاره بر اينكه روند اجراي پروژه هاي شهرستان لنگرود بايد با شتاب بيشتري انجام شود، تاكيد كرد كه براي بهره برداري از اين پروژه ها نيازمند اعتبارات 106ميلياردي هستيم.
ارسلان زارع در حاشيه بازديد از پروژه هاي در حال اجراي شهرستان لنگرود در جمع خبرنگاران با اشاره به شرايط اقتصادي كشور كه متأثر از تحريم هاي آمريكا است، اظهار كرد: ملت ايران در كنار دولتمردان براي گذر از اين شرايط سخت ايستاده است.
وي به وجود وفاق و همدلي در شهرستان لنگرود نيز اشاره كرد و افزود: وجود امنيت و آرامش در لنگرود در سايه مشاركت مردم و تلاش مسئولان و دستگاه هاي اجرايي است كه سبب شده اين شهرستان در جايگاه خوبي قرار داشته باشد.
استاندار گيلان با اشاره به اينكه توسعه هر جامعه اي در گرو وجود همين همدلي و مشاركت است، گفت: بايد تلاش كنيم تا تمام پروژه هاي در حال اجرا به سرانجام برسد. وي در ادامه به بازديد از پروژه هاي در حال اجراي در شهرستان لنگرود اشاره و تصريح كرد: وضعيت اين پروژه ها رضايت بخش است اميدواريم با تلاش شاهد شتاب بيشتر در اجراي اين پروژه ها باشيم. زارع با تأكيد بر لزوم توجه شتاب بيشتر اين پروژه ها، گفت: براي تكميل از اين پروژه ها نيازمند اعتبارات 106 ميليارد توماني هستيم لذا براي تأمين اعتبارات بايد زمينه سرمايه گذاري را فراهم كنيم. وي با بيان اينكه بايد از ظرفيت هاي درياي خزر بيشتر بهره مند شويم، ادامه داد: شهرستان لنگرود ظرفيت خوبي دارد يكي از پتاسيل هاي ارزشمند اين شهرستان بعد گردشگري و ظرفيت توريستي است كه اميدواريم بتوانيم با توجه بيشتر به آن شرايط بهبود معيشت را فراهم كنيم.
   تاریخ: ۱۱:۴۵ - ۲۸/۰۷/۱۳۹۸   بازدید: ۵۷